Klimatizácia a chladenie Banská Bystrica

 
 
 
Nepríjemné teplo alebo zima už viac nemusí byť problémom. Naša spoločnosť KREMIX plus vám zabezpečí klimatizáciu šitú na mieru. Od prvotnej konzultácie, cez technickú analýzu, až po profesionálnu dodávku a montáž sa postaráme o komfort vášho ovzdušia.
Tu však naša práca a starostlivosť nekončí. Postaráme sa o vaše klimatizačné jednotky pravidelne na preventívnych prehliadkach, zabezpečíme odborné obhliadky, havarijný servis a opravy. Ponúkame riešenia nielen pre domácnosti, bezpečnú a pohodovú klímu vieme zabezpečiť aj pre komerčné priestory.

Našli ste odborníkov na klimatizáciu v Banskej Bystrici

Sme odborníkmi na trhu klimatizácií od roku 2014 a vyberáme si tých najlepších svetových partnerov a značky, vďaka ktorým je kvalita našej práce na tej najvyššej úrovni.
V našom tíme sa môžete stretnúť s priateľskými, cetrifikovanými profesionálmi, ktorí vám vždy navrhnú optimálne riešenie. Zohľadnia technické parametre vašich priestorov a ekonomickú efektívnosť, aby ste si komfort klimatizačnej techniky mohli užívať počas celej doby životnosti zariadenia. Inštaláciu klimatizácie poskytujeme nielen v Banskej Bystrici, riešenie na mieru vám zabezpečíme na celom území Slovenska.

Komplexné riešenia klimatizácie pod jednou strechou

Máte už predstavu, čo od klimatizácie vo vašich priestoroch požadujete, prípadne sa potrebujete poradiť? Radi vám poskytneme bezplatnú obhliadku vašich priestorov, aby sme našli práve to, čo skutočne potrebujete. Klimatizácia dokáže nielen schladiť priestor, dokáže efektívne hriať, zvlhčovať alebo aj ionizovať vzduch. Taktiež poskytuje funkciu vetrania.
V prípade vyšších nárokov dokáže odstrániť alergény a pohltiť pachy. V komerčných priestoroch vieme zabezpečiť aj náročnejšiu viaczónovú klimatizáciu, či cirkuláciu vzduchu, podľa najvyšších štandardov. Spoľahnúť sa môžete na celkový servis:
  • Dodávky a montáže klimatizačných jednotiek
  • Preventívne prehliadky klimatizačných a chladiacich zariadení a kontroly úniku FSP podľa zákona 286/2009 Z.z.
  • Odborné prehliadky a odborné skúšky Vyhradených technických zariadení skupiny Ai podľa vyhlášky MPSVaR č 508/2009
  • Opravárenské práce
  • Havarijný servis
  • Servis MaR
S vašimi požiadavkami nás neváhajte kontaktovať. Sme tu pre vás.